אתר הטיולים בלב הגליל
דף הבית תיירות בגליל מסלולים בגליל ישובים בגליל חלונות קישורים צרו קשר רישום English

הררית – דיר חנא – לוטם

לפניכם מפה גיאוגרפית או תצלום אויר (תצ"א) של מסלול הטיול המוצע. בעמודה הימנית ניתן לסמן את המאפיינים/האטרקציות המועדפים עליכם והם יופיעו על גבי המפה. ניתן לעמוד עם הסמן על האייקון שיופיע ולפניכם תפתח תיבה אשר בה יוצגו כל העסקים הקשורים למאפיין שבחרתם. הקלקה על שם העסק בתיבה שנפתחה תאפשר לקבל תצוגה מפורטת של דף העסק כולל דרכי הגעה, זמני פתיחה וכד'.
בילוי נעים.
נקה בחירה
הררית_דירחנא_לוטם

הררית – דיר חנא – לוטם

משך המסלול: 
עונה מומלצת: אביבקיץסתוחורףכל השנה
מאפיינים: 
אורך: 

כיצד מגיעים

מסלול

שביל מטיילים  סובב משגב,נפרץ ,סומן ומופה על ידי המועצה האזורית משגב בהנחייתה ובביצוע הועדה לסימון שבילים שליד החברה להגנת הטבע.

 

השביל מיועד להולכי רגל ,עובר במגוון נופי הגליל  ,מחבר בין כל ישובי המועצה האזורית משגב ועובר אתרי נוף ,תצפית ומורשת המייצגים את כל חטיבות ואזורי הטיול בשטח מ.א. משגב . 

צאו לדרך.........

 

ישובי משגב מאוכלסים בקהילות שונות ומגוונות , כל ישוב ומאפייניו , טיול לאורך השביל יפגיש את המטייל עם הפסיפס האנושי האופייני לאזור , שכננו הרבים משתלבים אף הם במארג צבעוני , קולינרי ועדתי יוצא דופן.  

 

ניתן לטייל את השביל במקטעים ,להתחיל ולסיים את המסלול בכל אחד מישובי משגב ,או לסייר ולטייל לכל אורך השביל שאורכו המצטבר 125 ק"מ .לכל עונה בשנה צבעים , ריחות ופעילות מאפיינת

כל הזכויות שמורות ל-copyright ©
      כרמיאל   מועצה אזורית משגב   הסוכנות היהודית  
צור קשר
האתר הוקם בשיתוף א-לה גוש וחברת MeyData. עיצוב רועי פרץ - סטודיו P2