אתר הטיולים בלב הגליל
דף הבית תיירות בגליל מסלולים בגליל ישובים בגליל חלונות קישורים צרו קשר רישום English
מועצה אזורית משגב - אתר התיירות כרמיאל משגב

מועצה אזורית משגב

תושבי משגב מאכלסים 35 ישובים: 29 ישובים יהודיים ו- 6 ישובים בדואיים, המייצגים קשת רחבה של אמונות ודעות עם דגש על פלורליזם, דו קיום וסובלנות. רוב הישובים הם ישובים קהילתיים - כפריים.
כרמיאל - אתר התיירות כרמיאל משגב

כרמיאל

העיר כרמיאל שוכנת על אם הדרך בין עכו לצפת, בבקעת בית הכרם. מצפון לה מתנשאים הרי הגליל העליון ומדרומה - הרי הגליל התחתון. העיר מרוחקת 35 ק"מ מטבריה, 22 ק"מ מעכו ו - 45 ק"מ מחיפה, ומשתרעת על שטח של כ -24,000 דונם.
עברית-P2G

שותפות 2000

הסוכנות היהודית באמצעות "שותפות 2000" שמה ליעד מרכזי לקדם באמצעות השותפויות פרויקטים ייחודים שיש בהם לחזק את השטח, התיירות והעסקים הקטנים שבמרחב.
לוגו סוכנות יולי 2012RGB

הסוכנות היהודית לארץ ישראל

הסוכנות היהודית היא השותפות היהודית הגדולה בעולם. אנו פועלים לתרום לעתידו ולהמשכיותו של העם היהודי, באמצעות עליה, חינוך יהודי ציוני, ושותפות עם ישראל.
לוגו-פיטסבורג-צבעוני

jewish federation

פיטסבורג - אתר התיירות כרמיאל משגב

פיטסבורג

Since its founding in 1912, the United Jewish Federation of Pittsburgh has been the catalyst for building and strengthening the Jewish community of Pittsburgh. Through its planning and fundraising efforts, the UJF has worked to enhance the quality of life for all members of the Jewish community -- in every stage of life, in Pittsburgh, Israel and around the world
משרד החקלאות ופיתוח הכפר - אתר התיירות כרמיאל משגב

משרד החקלאות ופיתוח הכפר

האתר כולל מידע רב בכל תחומי הפעילות של המשרד, שירותים אינטראקטיביים מגוונים, שילכו ויתרחבו עם הזמן וקישורים למגוון אתרי אינטרנט נוספים.
רשות הטבע והגנים - אתר התיירות כרמיאל משגב

רשות הטבע והגנים

רשות הטבע והגנים היא גוף ממשלתי שתפקידו להגן על הטבע, הנוף ואתרי המורשת בישראל
קרן קיימת לישראל - אתר התיירות כרמיאל משגב

קרן קיימת לישראל

מאז רכישות הקרקע הראשונות בארץ ישראל בראשית המאה ה-20, ועד עצם היום הזה, פועלת קרן קימת לישראל בשם העם היהודי ולמענו כנאמן העם היהודי על אדמתו בארץ ישראל. מעשי קק"ל בעשרות השנים הראשונות לקיומה הם אשר התוו וקבעו את גבולותיה של מדינת ישראל שכוננה בשנת תש"ח.
הוועדה לשבילי ישראל - אתר התיירות כרמיאל משגב

הוועדה לשבילי ישראל

החברה להגנת הטבע יזמה את הקמתה של וועדה ציבורית לסימון שבילים. הוועדה מאגדת נציגים של גופים רבים ומטרתה לתכנן, לבצע, לסמן ולתחזק אלפי קילומטרים של שבילי טיול ברחבי הארץ.
רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי - אתר התיירות כרמיאל משגב

רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי

רשות הניקוז היא גוף סטטוטורי עצמאי וחברים בה נציגי הרשויות המקומיות הנכללות בתחומה ונציגי ממשלה. שר החקלאות הינו השר המופקד על ביצוע החוק כאשר לו ולנציב המים, סמכות פיקוח על רשויות הניקוז.
לוגו איגוד ערים

איגוד ערים לאיכות הסביבה-גליל מערבי

שמירה על איכות הסביבה ואיכות חייהם של התושבים ב-16 רשויות מקומיות בגליל המערבי. איגוד ערים לאיכות הסביבה -גליל מערבי הינו אחד מהגופים הראשונים שפעלו בישראל בתחום איכות הסביבה. מאז נוסד האיגוד בשנת 1984 רכש הצוות המקצועי ניסיון ויכולות רבים בכל התחומים הסביבתיים המציבים אותו כאחד מהארגונים החשובים והמתקדמים בכל הנוגע לאיכות הסביבה בישראל.
חפש:
חפש
לוח אירועים
מרץ 2020
א ב ג ד ה ו ש
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
מסלולים מומלצים
מזג אויר
כניסה לאתר
שם:
סיסמה:
רישום
כל הזכויות שמורות ל-copyright ©
      כרמיאל   מועצה אזורית משגב   הסוכנות היהודית  
צור קשר
האתר הוקם בשיתוף א-לה גוש וחברת MeyData. עיצוב רועי פרץ - סטודיו P2